Opatovice nad labem

Klid, bohatá zeleň, kultivovaný vzhled lokality daný jednotným rázem výstavby, dostatek parkovacích míst, obrovský veřejný prostor, skvěle fungující obec, tím vším
Zelená rezidence přispěje k Vašemu novému domovu a příjemnému bydlení. Zelená rezidence je situovaná na klidném místě v jihozápadní části obce Opatovice nad Labem, v bezprostředním okolí jsou postaveny pouze rodinné domy.

Bydlení v Opatovicích nad Labem nabízí díky strategické poloze obce snadnou dostupnost dvou krajských měst i hlavního města Prahy. Samotná obec Opatovice je moderní a skvěle fungující obcí s bohatou občanskou vybaveností. V obci je mateřská škola rekonstruovaná v roce 2008 a základní škola procházející rovněž kompletní rekonstrukcí. Strategická poloha obce je výhodná nejen pro rychlou dostupnost velkých měst, ale i pro příjemné trávení volného času. Obcí prochází řada turistických a cyklistických tras, v okolí se nachází několik písníků je koupání a relaxaci, v širším okolí najdete bohaté sportovní i kulturní vyžití.